Ç         O NAS         OFERTA         REALIZACJE     KONTAKT   

 

O NAS

doświadczenie i zaangażowanie

DLACZEGO WARTO NAS POZNAĆ

Verifis to nowoczesna firma łącząca innowację z 30-letnim doświadczeniem działająca w oparciu o 100% kapitał polski. Od 1993 r. realizujemy zamówienia na rynku polskim i zagranicznym. Nasza specjalność to modułowe systemy meblowe spełniające wysokie standardy jakości i funkcjonalności.

ZESPÓŁ, NA KTÓRY MOŻESZ LICZYĆ

Przez ostatnie 15 lat nasz zespół bardzo się rozrósł aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi, które świadczymy. Jest nas już ponad 150 osób. Zatrudniamy doświadczonych technologów, projektantów, menadżerów oraz kadrę produkcyjną i biurową aby każdy projekt miał zagwarantowaną indywidualną obsługę. Mamy też grupę młodych, zdolnych osób, które w sposób ciągły wspieramy w podnoszeniu kwalifikacji. Organizujemy specjalistyczne szkolenia i pomagamy w zdobywaniu nowych uprawnień.

RZETELNOŚĆ, LOKALNOŚĆ I EKOLOGIA

Dbamy o środowisko i lokalną społeczność. Czerpiemy z bogactw naturalnych naszego regionu na pograniczu Mazowsza i Podlasia, ograniczając w miarę możliwości transport surowców i zapewniając jednocześnie pracę lokalnym producentom. Od początku istnienia budujemy silną społeczność złożoną z naszych pracowników oraz sieci zaufanych, profesjonalnych partnerów i dostawców. Bierzemy udział w akcjach charytatywnych.

 

GRUPA VERIFIS:

Agro \ Centrum Obsługi Rolnictwa

Sklepy spożywczo-przemysłowe

Ferplast \ okna, drzwi, bramy

Grafix \ reklama wizualna

Mawikol \ stacja paliw