Ç         O NAS         OFERTA         REALIZACJE     KONTAKT   

 

\ NOWA MARKA

od projektu do realizacji

NOWA MARKA WORK AREA

Marka Work Area powstała dzięki wnikliwej analizie obecnej sytuacji oraz wiedzy i doświadczeniu specjalistów z zakresu architektury wnętrz, designu, komunikacji oraz psychologii pracy. Rozwiązania Work Area są narzędziem do wprowadzenia kompleksowych zmian w obrębie dużych przestrzeni biurowych i handlowych. Proponujemy produkt, który jest oparty o zasadę „Od projektu do realizacji”.

3 KROKI DO BEZPIECZNEGO BIURA

Firmy i właściciele powierzchni biurowych już wiedzą, że dobrze i bezpiecznie funkcjonować będą tylko te biura, które po doświadczeniach pandemii wdrożą niezbędne i nieodwracalne zmiany. Dzięki tej sytuacji stworzyliśmy dla was nową markę produktów Work Area. Proponujemy wdrożenie procesu dostosowania powierzchni biurowej w 3 krokach w obszarze: reorganizacji, komunikacji i komfortu pracy. Zapewniamy obsługę od projektu do profesjonalnego wdrożenia. Zmiany prowadzone są zgodnie z nowymi normami bezpieczeństwa obowiązujących dla obiektów biurowych

3 KROKI DO BEZPIECZNEGO SKLEPU

Wiele firm handlowych stoi przed koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa swoim Klientom w codziennym korzystaniu z przestrzeni handlowej. Dotyczy to sklepów detalicznych, galerii i sieci handlowych. Dzięki marce Work Area pomożemy Wam przejść proces tych zmian. Proponujemy zabezpieczenie powierzchni handlowych w 3 krokach w obszarze: dystansu społecznego, higieny i czystego powietrza. Zmiany prowadzone są zgodnie z nowymi normami bezpieczeństwa obowiązujących dla obiektów handlowych.

ZABEZPIECZENIA ANTY-COVID

Pandemia zmieniła nasze życie i sposób w jaki będziemy funkcjonować w przestrzeni wspólnej. Nie chcieliśmy biernie przyglądać się tej sytuacji. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy wyposażenie dzięki, któremu Ty i Twoi Klienci będą mogli czuć się bezpiecznie. Przesłony z pleksiglasu, szkła lub drewna, urządzenia do dezynfekcji, mobilne miejsca pracy, roślinne ściany, oczyszczacze powietrza - to wszystko dla Twojego bezpieczeństwa.

GRUPA VERIFIS:

Agro \ Centrum Obsługi Rolnictwa

Sklepy spożywczo-przemysłowe

Ferplast \ okna, drzwi, bramy

Grafix \ reklama wizualna

Mawikol \ stacja paliw