Ç         O NAS         OFERTA         REALIZACJE     KONTAKT   

 

OFERTA

bezpieczeństwo, innowacyjność, precyzja

ZAPYTAJ O OFERTĘ

ZAKRES
PRAC

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i produkcji funkcjonalnych systemów wyposażenia wnętrz: biur, sklepów, galerii handlowych, gastronomii i instytucji użyteczności publicznej. Nasze realizacje to otwarcia nowych obiektów, remodelingi istniejących przestrzeni oraz zlecenia niestandardowe.

3 KROKI DO
BEZPIECZNEGO BIURA

Użytkownicy powierzchni biurowych już wiedzą, że dobrze i bezpiecznie funkcjonować będą tylko te biura, które po doświadczeniach pandemii wdrożą zmiany.

 

OBSŁUGA

KLIENTÓW

Specjalizujemy się w obsłudze dużych i lokalnych sieci handlowych i obiektów biurowych. Równolegle realizujemy projekty na zamówienie dla pojedynczych odbiorców – sklepów firmowych mięsno-wędliniarskich, piekarni, cukierni, biur, aptek, drogerii, stacji paliw.

3 KROKI DO
BEZPIECZNEGO SKLEPU

Wiele firm handlowych stoi przed koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa swoim Klientom w codziennym korzystaniu z przestrzeni handlowej.

 

PARK
MASZYNOWY

Posiadamy nowoczesne maszyny do kompleksowej obróbki drewna, płyty meblowej, metalu, kamienia, tworzyw sztucznych oraz szkła w tym cięcie wodne, gięcie, hartowanie, klejenie UV i laminowanie. Projektujemy i drukujemy naklejki, wyklejki, plafony, kasetony, banery, blendy, nadruki na szkle.

ZABEZPIECZENIA
ANTY-COVID

Pandemia zmieniła nasze życie i sposób w jaki będziemy funkcjonować w przestrzeni wspólnej. Nie chcieliśmy biernie przyglądać się tej sytuacji.

 

GRUPA VERIFIS:

Agro \ Centrum Obsługi Rolnictwa

Sklepy spożywczo-przemysłowe

Ferplast \ okna, drzwi, bramy

Grafix \ reklama wizualna

Mawikol \ stacja paliw